21 lutego 2022

SPOTKANIE PROJEKTOWE ALL INC! W KADYKSIE

4-6 lutego 2022

Ekipa projektowa Erasmusa+ spotkała się na południu Hiszpanii celem podsumowania dotychczasowych działań oraz wspólnego przygotowania dalszych. Tym razem zostaliśmy ugoszczeni przez Uniwersytet w Kadyksie. Spotkanie odbyło się w formie hybrydowej, na szczęście większość ekip projektowych z poszczególnych krajów mogła wziąć w nim udział osobiście.

Zapoznaliśmy się ze wstępnym podsumowaniem wyników ankiet (Output 1), ich oficjalna publikacja nastąpi niebawem, również w Mediach BDNR. A w najbliższych miesiącach pracować będziemy nad dwoma etapami prac projektowych:

– Output 3 „Tools For Schools” (przygotowanie materiałów dydaktycznych mających, reprezentujących pedagogikę inkluzywną i równościową)

– Output 6 „Story-telling: The Human Hub”, będący kontynuacją zadania z poprzedniej, wrześniowej konferencji

Mieliśmy również okazję zapoznać się z historią i działalnością Uniwersytetu w Kadyksie oraz zwiedzić interesującą wystawę w miejscowej galerii sztuki współczesnej prezentującą cykl „El Valle de los Caídos” artystycznego duetu Costus z czasów La Movida Madrileña. Po wystawie oprowadził nas brat jednego z artystów, Ricardo Carrero.

Sprawozdanie w j.angielskim znajduje się tutaj: http://allinc.eu/2022/02/07/allinc-goes-to-cadiz