22 lutego 2022

1% dla „Bednarskiej”

Czy wiecie, że niebawem będziemy obchodzili 10-lecie „Bednarskiej” na Zawiszy 13? wiele osób wciąż pamięta przesiedleńczy trud: nowy budynek pod nowym adresem w innym miejscu w mieście… Na szczęście, nie brakuje nam energii ani entuzjazmu, dlatego dość szybko zadomowiliśmy się na Młynowie. Czujemy się tutaj naprawdę u siebie.

Wielokrotnie mogliśmy liczyć na wsparcie darczyńców, wspierających potrzeby finansowe szkoły na różne sposoby. Wiele marzeń już się spełniło: mamy ściankę bulderową, estetyczne toalety i szatnie sportowe, nowoczesną siłownię i pracownię plastyczną, nowocześnie przeszklone drzwi do sal na I i II piętrze, wyremontowane korytarze na tych kondygnacjach… Nie przestajemy marzyć mając w planach generalny remont parteru oraz sali gimnastycznej. Nie ukrywamy, iż liczymy na Waszą hojność.

Jeśli tylko możecie, przekażcie „pitowy” 1 % odpis od podatku na szkołę, która potrzebuje Waszego wsparcia. JAK? w odpowiedniej rubryce formularza PIT należy wpisać numer KRS: 0000024016, w celu szczegółowym wystarczy dopisać „I SLO BEDNARSKA”.

Dyrekcja I SLO