02 grudnia 2022

E-waste Gathering Project (EGP)

Cześć! 
Jesteśmy uczennicami z Bednarskiej Szkoły Realnej i właśnie ruszamy z projektem E-waste Gathering Project (EGP). 
17 grudnia w godzinach 16-19 w klubie Boho22 w Centrum będziemy organizować koncert dla zespołu naszych szkół na około 100-120 osób. Związany jest on ze zbiórką elektrośmieci i wystąpią na nim zespoły młodzieżowe. Dlatego też chciałybyśmy zaprosić na niego wszystkich uczniów liceów z zespół szkół Bednarska, 8 klasistów z podstawówki na Raszyńskiej oraz waszych znajomych. 

Koncert jest częścią projektu ekologicznego, który ma na celu aktywizacje i uświadomienie młodzieży o problemie jaki stanowią elektrośmieci.

Od  5.12 do 9.12 w każdej szkole z naszego zespołu będzie stało pudło, gdzie będzie można wymienić zużyty lub niedziałający sprzęt elektryczny i elektroniczny na wejściówki na nasz koncert. Elektroodpady będzie też można wymienić  przy wejściu na koncert. UWAGA ilość miejsc  jest ograniczona, dlatego im wcześniej oddasz elektrośmieci, tym większe masz szanse, że nie zabraknie dla ciebie i twoich znajomych miejsca. Ilość wejściówek na koncert, które możesz dostać będzie adekwatna do ilości elektroodpadów.

Jednak aby taka akcja miała miejsce potrzebujemy waszej pomocy. Chodzi nam głównie o to aby na jednej z przerw w danym dniu (najprawdopodobniej obiadowej), chętny/ni odbierali elektrośmieci od innych uczniów szkoły i przekazywali im w zamian wejściówki. W każdej szkole bedzie stało jedno pudło i najlepiej żeby na przerwach były przy nim 1-2 osoby. W ramach naszego podziękowania za współpracę, za każdy dzień pomocy każda osoba dostanie 50% rabatu na bilet (rabaty mogą się sumować). Bardzo liczymy na wasze wsparcie. Tutaj znajduje się link do zapisów:

https://forms.gle/Ycr1B4Surcfsip78A

Jeśli ty lub któryś z twoich znajomych jest częścią zespołu i chciałby wystąpić na naszym koncercie, poniżej znajduje się link do formularza zgłoszeniowego:

https://forms.gle/nmLkdnPtvEHhshPt9

Więcej informacji na temat koncertu i zbiórki elektroodpadów pojawi się już wkrótce na idu.  

Więcej o naszym projekcie możesz przeczytać tu:

https://www.facebook.com/profile.php?id=100087522297269

albo możesz napisać do nas na messengerze

Pozdrawiamy
Karolina Radziejewska i
Patrycja Seklecka