01 grudnia 2021

15. konferencja nauczycielska ESN w Amersfoort 24-27 listopada 2021

Nie są to łatwe czasy dla Bednarskiej Międzynarodowej. Kiedy we wrześniu planowaliśmy równolegle konferencję nauczycielską i młodzieżową, nie można było przewidzieć, że sytuacja epidemiczna w Niderlandach ulegnie pogorszeniu akurat w tym terminie, który uznawaliśmy za bezpieczny. Z ciężkim sercem zarząd ESNu odwołał konferencję młodzieżową, przesuwając ją na wiosnę 2022r. Konferencja nauczycielska, mimo że w okrojonym składzie, zorganizowana została przez Corderius College i była okazją do odświeżenia kontaktów, wymiany doświadczeń oraz do snucia wspólnych planów na wiosnę i lato 2022. Dane napływające z całej Europy są w tej chwili niepokojące, my jednak jesteśmy dobrej myśli i gotowi do aktywności międzynarodowej, dostosowując się do obecnych okoliczności.

Kilka szkół przygotowało projekty i warsztaty, które w razie konieczności zostaną przeprowadzone w formie zdalnej. Więcej szczegółów już niebawem w zakładce ESN na naszej www.

Ponadto, z okazji jubileuszu zaakceptowany został projekt odświeżonego logo ESN, przygotowany przez #absoBDNR Jana Ciałowicza specjalnie na tę okazję. A kolejna konferencja ESN odbędzie się w październiku 2022r. w Istambule, ufamy. 

* https://bdnr.pl/esn