Bednarski Informator

Mamy przyjemność zaprosić wszystkich, którzy lubią rozrywkę matematyczno-logiczną do wspólnego spędzenia czasu na grze terenowej w sobotę 17 marca. Razem będziemy rozwiązywać zagadki i nie tylko, które doprowadzą do uratowania Wszechświata. Gra rozpoczyna się o godzinie 9:00 . Zbiórka o godz. 08:30 w holu szkolnym.

Uczestnicy poruszają się w kilkuosobowych grupach, w towarzystwie starszego ucznia naszego liceum. Formalnie wymaga to pisemnej zgody rodziców lub opiekunów, którą należy koniecznie okazać przed grą. (do pobrania)

Należy mieć ze sobą: legitymację szkolną, zgodę rodziców na samodzielne poruszanie się po mieście, odpowiednie buty do długiego chodzenia, ciepłe ubranie, kurtkę przeciwdeszczową, termos z herbatą, drugie śniadanie, przybory do pisania i rysowania, papierowy notes.

REGULAMIN KONKURSU

Do konkursu mogą przystąpić tylko uczniowie 3 klas gimnazjalnych.

Warunkiem przystąpienia do gry jest:

  • zarejestrowanie się w systemie dla kandydatów do I SLO i wybranie w ankiecie gry matematyczno-logicznej
  • w dniu konkursu punktualne przybycie do I SLO „Bednarska” przy ulicy Zawiszy 13
  • przyniesienie legitymacji szkolnej i zgody rodziców lub opiekunów

W czasie naszego konkursu uczniowie poruszają się grupowo, współpracują oraz wykonują zadania indywidualne.

W czasie Gry oceniamy indywidualny udział uczestnika. Jego zaangażowanie, umiejętność współpracy w grupie, jakość wykonanych zadań, poziom empatii i ciekawość świata.

Informacje o nagrodach:

Uczestnicy konkursu, którzy wypadną wyjątkowo dobrze mogą:

  • zostać zwolnieni z części pozostałych egzaminów lub
  • zostać przyjęci do szkoły bez dalszych egzaminów lub
  • zostać przyjęci do szkoły bez dalszych egzaminów i zdobyć stypendium naukowe zwalniające z części opłat czesnego w pierwszym roku nauki lub
  • zostać przyjęci do szkoły bez dalszych egzaminów i zdobyć stypendium naukowe zwalniające z opłat czesnego w pierwszym roku nauki (nagroda główna).

Organizatorzy zastrzegają możliwość nie przyznania nagród w przypadku, gdyby żaden z uczestników nie wykazał się wystarczającymi dokonaniami. Liczba nagród dodatkowych nie jest określona.