13 marca 2023

Prośba w sprawie 1,5% dla „Bednarskiej”

Na początku tego roku szkolnego obchodziliśmy 10-lecie „Bednarskiej” na Zawiszy 13. Wiele osób wciąż pamięta przesiedleńczy trud, związany nie tyle ze zmianą adresu szkoły, co budynku. Na szczęście, nie brakuje nam energii ani entuzjazmu, dlatego dość szybko zadomowiliśmy się na Młynowie.

Wielokrotnie mogliśmy liczyć na wsparcie darczyńców, wspierających potrzeby finansowe szkoły na różne sposoby. Wiele marzeń już się spełniło: mamy ściankę bulderową, estetyczne toalety i szatnie sportowe, nowoczesną siłownię i pracownię plastyczną, nowocześnie przeszklone drzwi we wszystkich salach, wyremontowane korytarze… i wciąż nie przestajemy marzyć. W najbliższym czasie mamy dość ambitne plany: chcielibyśmy dokończyć remont sali gimnastycznej oraz odświeżyć salę kinową, tworząc w niej przy okazji przyjazną przestrzeń dla muzykujących. Nie ukrywamy, iż liczymy na Waszą hojność.

Jeśli tylko możecie, przekażcie „pitowy” 1,5 % odpis od podatku na szkołę, która potrzebuje Waszego wsparcia. JAK? w odpowiedniej rubryce formularza PIT należy wpisać numer KRS: 0000024016, w celu szczegółowym wystarczy dopisać „I SLO BEDNARSKA”.

Dyrekcja I SLO w imieniu społeczności szkolnej: 
Wanda Łuczak, Marta Miszkurka, Bartłomiej Pielak, Aleksandra Rutkowska.