Katarzyna Rymsza

Uczę języka angielskiego od 30 lat, jestem nauczycielką dyplomowaną, egzaminatorką maturalną i egzaminu ósmoklasisty. Współpracuję z OKE w prowadzeniu szkoleń dla egzaminatorów oraz organizując prace komisji sprawdzających egzaminy ósmoklasisty i maturalne.

Jeśli istnieje coś takiego jak powołanie, to ja właśnie jestem nauczycielką z powołania. Już w przedszkolu moją ulubioną zabawą była zabawa w nauczyciela. Dzisiaj robię to naprawdę i jeszcze mi za to płacą !!! doprawdy, udało mi się w życiu.

W chwilach wolnych, których mam niewiele (jako że moja pierwsza pasja życiowa pochłania mi większość czasu) lubię czytać kryminały, zwłaszcza Borisa Akunina. Za partyjkę w scrabbles oddam dużo, ale największą przyjemność sprawia mi jazda na nartach, zwłaszcza w sierpniu (wtedy, gdy inni leżą na plażach pod palmami, ja jeżdżę na całorocznym lodowcu w Alpach Austriackich). W ciągu roku przytomność umysłu pomagają mi utrzymać zajęcia Barre au sol, na które uczęszczam do szkoły baletowej oraz zajęcia pilatesu w najbliższym fitness klubie.

Lubię ludzi, lubię siebie i lubię to co robię.