Magdalena Pasierska

Jestem psycholożką, absolwentką Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej, kierunek Społeczna Psychologia Kliniczna oraz Studium Pedagogiczne. Posiadam certyfikat trenera Grupy Trop, który zapewnił mi doświadczenie w zakresie różnorodności szkoleniowo-warsztatowej. Przez kilka lat, nie tracąc styczności we wspieraniu młodych osób, prowadziłam warsztaty i szkolenia dla klientów biznesowych, nauczycieli, lekarzy, beneficjentów i pracowników OPS. Od czasu studiów związana jestem z pracą z młodymi ludźmi i ich rodzicami/opiekunami. W celu poszerzenia kompetencji ukończyłam Studium Terapii Dzieci i Młodzieży w DCP, studia podyplomowe Porozumienie bez Przemocy wg Marshalla B. Rosenberga w Collegium Civitas, program ACT Self Practice/Self Reflection w Instytucie Terapii Poznawczo – Behawioralnej, TUS I i II st. w Fundacji Pomoc Autyzm oraz I st. Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach w Centrum PSR. Swoją wiedzę uaktualniam na warsztatach, konferencjach dla psychologów i terapeutów, studiach podyplomowych. Współtworzyłam i prowadziłam liczne programy profilaktyczne z zakresu uzależnień, psychoedukacji, rozwijania umiejętności społecznych i kompetencji rodzicielskich.

Na co dzień pracuję w ISLO „Bednarska”. W swojej pracy cenię różnorodność, możliwość ciągłego rozwoju, a także towarzyszenie młodym osobom i ich rodzicom 
w budowaniu satysfakcjonujących relacji. Prywatnie jestem miłośniczką oceanów, lasów, ciszy, sportów wodnych, jazdy rowerem i moich bliskich.