11 marca 2021

1% dla „Bednarskiej”

Prośba w sprawie 1% dla „Bednarskiej”

Niejedna szkoła, nie tylko publiczna, mogłaby nas oszołomić wyposażeniem dydaktycznym i zapleczem sportowym. Wysokie standardy od początku istnienia „Bednarskiej” to ludzie, którzy ją współtworzą, atmosfera szkoły i jakość relacji w niej. A to co materialne …? cóż, prawdą jednak jest to, że współczesna szkoła – nawet taka niepospolita, jak nasza – musi być zwyczajnie ładna i funkcjonalna. Nasi uczniowie oraz nauczyciele, nasze uczennice i nauczycielki, oraz oczywiście osoby uczniowskie w całej swej różnorodności dzielnie znoszą trwającą od września 2013 roku adaptację budynku i z pewnością nie zmartwią się, że ten proces będzie trwać, pracy przecież nie brakuje.

Każdego roku wszyscy bierzemy udział w plebiscycie OPP (odpisu podatkowego), może w tym roku warto pomóc „Bednarskiej”? dotąd, dzięki hojności darczyńców, udało nam się spełnić kilka naszych skromnych marzeń: mamy ściankę bulderową, estetyczne toalety i szatnie sportowe, nowoczesną siłownię i pracownię plastyczną. Jednak na liście ww. skromnych (acz wciąż niespełnionych) marzeń nadal znajduje się estetyzacja przestrzeni szkolnej wspólnej …. Jeśli tylko możecie, przekażcie „pitowy” 1 % odpis od podatku na szkołę, która potrzebuje Waszego wsparcia.

JAK? w odpowiedniej rubryce formularza PIT należy wpisać numer KRS: 0000024016, w celu szczegółowym wystarczy dopisać „I SLO BEDNARSKA”.

Dyrekcja I SLO w imieniu społeczności szkolnej:
Wanda Łuczak, Marta Miszkurka, Bartłomiej Pielak, Aleksandra Rutkowska.