Bednarski Informator

Wyniki konkursu Bednarski Mastermind 2018

Uwaga: Wszyscy laureaci konkursu – nawet ci, którzy zostali już przyjęci do I SLO „Bednarska” – muszą przyjść na egzamin pisemny z języka angielskiego w piątek 23 marca, ponieważ wyniki tego egzaminu decydują o przydziale do grup językowych.

Wyniki konkursu Bednarski Mastermind 2018

Dyscypliny: konkurs przyrodniczy „Z biegiem Wisły”, konkurs plastyczny „Picassa Łeb”, konkurs historyczny, matematyczna gra miejska.

Gratulujemy wyróżnionym. Wiemy, że nie było łatwo. Jesteśmy pewni, że wielu z naszych kandydatów, którzy nie otrzymali żadnych wyróżnień także sprawiło się na medal. Jak to jednak w sporcie bywa - medali jest zawsze za mało.

W konkursie Bednarski Mastermind przyznano następujące nagrody:


ZŁOTO – I miejsce ex aequo: przyjęcie do 1 SLO „Bednarska” i stypendium naukowe, zwalniające z 50% opłat czesnego w pierwszym roku nauki, z możliwością ubiegania się o przedłużenie tej ulgi na dalsze lata zdobywają:

Iza Janusz (Z biegiem Wisły)

Hanna Kędzierska (Z biegiem Wisły)

Maja Kudła (Picassa Łeb)

Maya Craknell (Picassa Łeb)

Filip Devillard (Picassa Łeb)

Pola Zabielska (konkurs historyczny)

Mikołaj Mańko (konkurs historyczny)

Piotr Góral (matematyczna gra miejska)

Zofia Pogorzelec (matematyczna gra miejska)


SREBRO – II miejsce ex aequo: przyjęcie do I SLO „Bednarska” bez dalszych egzaminów zdobywają:

Janina Morstin (Z biegiem Wisły)

Łukasz Kostera (Z biegiem Wisły)

Kacper Kurzela (Z biegiem Wisły)

Malwina Kaczorowska (Picassa Łeb)

BRĄZ – III miejsce ex aequo: zwolnienie z egzaminu z języka polskiego zdobywają:

Antoni Topa (Z biegiem Wisły)

Krzysztof Burchard (Z biegiem Wisły)

Jan Wołk-Lewanowicz (Z biegiem Wisły)

Marta Zawadzak (Z biegiem Wisły)

Julia Macioch (Z biegiem Wisły)

Krzysztof Polański (Z biegiem Wisły)

Olga Majewska (Picassa Łeb)

Zofia Szymańska (Picassa Łeb)

Mikołaj Lew-Soroczyński (Picassa Łeb)

Alicja Kryczka (Picassa Łeb)

Weronika Gudaniec (Picassa Łeb)

Karolina Rusak (Picassa Łeb)

Aleksandra Głowicka (konkurs historyczny)

Rafał Worożbit (konkurs historyczny)

Kalina Kaliszczak (konkurs historyczny)

Zuzanna Panasik (konkurs historyczny)

Olga Janczarek (konkurs historyczny)


WYRÓŻNIENIA: + 10 punktów procentowych do wyniku egzaminu z polskiego i matematyki zdobywają:

Oliwia Gontarek (Z biegiem Wisły)

Klara Tatar (Z biegiem Wisły)

Vladyslav Radionov (Z biegiem Wisły)

Tadeusz Romanowski (Z biegiem Wisły)

Jakub Skowron (Z biegiem Wisły)

Lilla Markiewicz (Z biegiem Wisły)

Milena Kiełbicka (Picassa Łeb)

Julia Gajewska (Picassa Łeb)

Władysław Łada (Picassa Łeb)

Maciej Bulicz (konkurs historyczny)

Zofia Nikołajew (Z biegiem Wisły)

Tadeusz Ejchart (matematyczna gra miejska)

Sabina Syoniewska (matematyczna gra miejska)

Kaja Wawer (matematyczna gra miejska)

Natalia Namysłowska (matematyczna gra miejska)

Michał Raczkowski (matematyczna gra miejska)

Jan Olechowski (matematyczna gra miejska)

Zuzanna Mąka (matematyczna gra miejska)

Joanna Dąbrowska (matematyczna gra miejska)

Jagna Chrulska (matematyczna gra miejska)

Antoni Olkiewicz (matematyczna gra miejska)

Henryk Dmitryjew (matematyczna gra miejska)

Uwaga: Wszyscy laureaci konkursu – nawet ci, którzy zostali już przyjęci do I SLO „Bednarska” – muszą przyjść na egzamin pisemny z języka angielskiego w piątek 23 marca, ponieważ wyniki tego egzaminu decydują o przydziale do grup językowych.