Bednarski Informator

Picassa Łeb

"Kończysz gimnazjum?

Rysujesz? Malujesz? Interesujesz się sztuką? Architekturą? Projektowaniem?

Chcesz dostać się na Bednarską bez egzaminów?"

Jeśli chciałbyś uczyć się na Bednarskiej a interesujesz się sztuką – malujesz, rysujesz, rzeźbisz, fascynuje Cię architektura lub projektowanie, jeżeli lubisz historię sztuki od grot w Lascaux po dzień dzisiejszy – weź udział w konkursie PICASSA ŁEB 2018

Uczniom takim jak Ty nasza szkoła oferuje wiele zajęć artystycznych i dlatego wśród studentów wszystkich wydziałów ASP, architektury i historii sztuki spotkać można mnóstwo absolwentów Bednarskiej.

Konkurs odbędzie się w niedzielę 18 marca 2018.  Zgłoszenia przyjmujemy w systemie rejestracji kandydatów na stronie szkolnej. Żeby zgłosić się do konkursu zarejestruj się w systemie dla kandydatów do I SLO i wybierz w ankiecie konkurs Picassa Łeb.

Informacje o nagrodach:

Uczestnicy konkursu, którzy wypadną wyjątkowo dobrze mogą:

  • zostać zwolnieni z części pozostałych egzaminów lub
  • zostać przyjęci do szkoły bez dalszych egzaminów lub
  • zostać przyjęci do szkoły bez dalszych egzaminów i zdobyć stypendium naukowe zwalniające z części opłat czesnego w pierwszym roku nauki lub
  • zostać przyjęci do szkoły bez dalszych egzaminów i zdobyć stypendium naukowe zwalniające z opłat czesnego w pierwszym roku nauki (nagroda główna).

Organizatorzy zastrzegają możliwość nie przyznania nagród w przypadku gdyby żaden z uczestników nie wykazał się wystarczającymi dokonaniami. Liczba nagród dodatkowych nie jest określona.

Więcej informacji znajdziesz w regulaminie konkursu.

Regulamin Konkursu Picassa Łeb 2018

Karpiński - Fajka van Gogha

Springer - Wanna z kolumnadą

Wicha - Jak przestałem kochać design